Gaz Motoru Yağları

Atık depolama alanı gazıyla çalışan motorlardan son teknoloji ürünü doğalgazlı sabit motorlara kadar farklı motor teknolojilerinde kullanıma uygun, özel formüllü ve yüksek performanslı Mobil™ sanayi yağları mevcuttur.Mobil Pegasus Serisi yağlar, 40 yılı aşkın süredir lider teknolojilerle azami motor ömrü sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır ve işletme maliyetlerini düşürüp üretkenliği arttırmaya yardımcı olur.

Gaz Motoru Üreticileri

Mobil™ markalı endüstriyel yağları, GE Jenbacher, Waukesha ve Wartsila gibi üreticilerin gaz motor yağlarına uygundur.

Gaz Motorlara Uygun Mobil™ Yağlar

Çöp gazıyla çalışan motorlara:

  • Mobil Pegasus™ 605
  • Mobil Pegasus™ SR

Mobil SHC™ yağlar kullanarak nasıl tasarruf eder ve üretkenliği artırabilirim?

Mobil SHC™ yağlar aşırı sıcak ve soğuk, ağır yükler, çok düşük veya yüksek hızlar gibi zorlu koşullarda hissedilir avantajlar sağlar.Makinelerin kullanım ömrünü ve yağ değişimi aralıklarını uzatmaya yardımcı olurken, beklenmedik arızalara ve bakım amaçlı sistem kapatmalara karşı koruma sağlar.

FAYDALARI

Yüksek sıcaklıkta mükemmel kararlılık ve oksitlenmeye karşı direnç sunan Mobil SHC™ yağları, madeni yağlara göre altı kata kadar daha uzun ömürlüdür. Böylece yağ değişim aralıkları uzar, yağ bertaraf maliyetleri düşer ve üretim kesintileri azalır.

Mobil SHC™, sermayenizi pas, korozyon ve aşınmaya karşı korur. Aşırı sıcaklıklarda kararlılığı sayesinde makine ömrünü uzatmaya yardımcıdır.

Mobil SHC™ sadece yağ ihtiyacını karşılamaz.İşletme maliyetini düşürme, randımanı arttırma ve kârlılığınızı yükseltme potansiyeliyle işletmenize kazanç da sağlar.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin