Mobil Delvac Ürünleri
ExxonMobil 80 yılı aşkın süredir ağır hizmet yağları konusunda uzmanlaşmıştır. Mobil Delvac, günümüzün Orijinal Ekipman Üreticilerinin (OEM) ve Ticari Araç (CV) uzmanlarının ihtiyaçlarını karşılar ve genellikle aşar; ayrıca fabrika dolumu ve servis dolumu için dünyanın önde gelen ve en büyük ağır hizmet kamyon motoru üreticilerinin birç...
Motor Yağları
Mobil Delvacmotor yağları ağır, orta ve hafif ticari araç uygulamalarına uygundur ve daha uzun servis aralıkları ile uzun motor ömrü elde etmenize yardımcı olur.
Dişli Yağları
Mobil Delvac yağları, özel olarak en zorlu koşullar altında dahi çalışan kamyon şanzımanları, dingilleri ve son dişliler için geliştirilmiştir.
Düz ve Otomatik Şanzıman
Mobil şanzıman yağları sentetik ürünler içerir ve yüksek sıcaklıklara ve yüksek devirde aşınmaya karşı mükemmel koruma sağlarken, aynı zamanda düşük sıcaklıklarda da üstün performans gösterir.
Gresler
Mobil’in yüksek performanslı gresleri oksidasyon ve nem girişine karşı birinci sınıf dayanıklılık kazandırır; aynı zamanda mükemmel paslanma koruması sağlar ve çok düşük sıcaklıklarda bile mükemmel akışkanlık özelliği sergiler.
Hidrolik Direksiyon
...