Mühendislik Hizmetleri

Yüksek performanslı Mobil™ yağları ve Mobil™ gresleri Orijinal Ekipman İmalatçısı ile yakın işbirliği içinde geliştirilen üstün kaliteli Mobil™ markalı ürünler mükemmel sonuç vermek için tasarlandı.

      Laboratuarda ve sahada kapsamlı testlerden geçirildi

      Endüstrinin, Ekipman İmalatçısının ve OEM’nin gerekliliklerinin ötesine geçecek şekilde formülasyonları                          geliştirildi.

      Kaliteli performansın korunması için araştırmalarla sürekli olarak iyileştirildi.

      En zorlu uygulamalar için benzeri olmayan bir sentetik yağ grubu bunlara öncülük etti.

 

İhtiyacınız Olan Motor Yağlarını ve Greslerini Size Sunar

Mobil™ yağ distribütörü ve tedarikçileri olarak, amacına uygun inşa edilmiş depomuzda küçük ve büyük ölçekli müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla ve verimli biçimde karşılık vermemizi sağlayan bol miktarda ürün bulundururuz. Tedarikte esnek olabilmek için kendi nakliye filomuza sahibiz ve ayrıca malların doğrudan depodan alınmasını da kabul ederiz.

Yağlama Ürünleri Hizmetleri

Özyılmaz’da sadece ihtiyaçlarınıza uygun yüksek performanslı doğru yağ ürünleri tedarik etmekle kalmayız, aynı zamanda yağlama ürünleri ile ilgili bir dizi hizmet de sunarız, örneğin yağın durumunu izleme, yağ depolama çözümleri, anketler ve eğitim. Böylece biz sizin motor ve endüstriyel yağ ları ihtiyaçlarınızı karşılarız.

Yağ Satışları ve Teknik Destek

Mobil™ yağ ürünleri ürün bilgisi ve müşteri hizmeti konusunda yüksek standartlara uygun eğitilmiş, deneyimli satış ve teknik destek görevlilerinden oluşan bir ekibimiz var. Hangi uygulamada olursa olsun birçok yağ sorunu için çözümler ve fikirler sunuyorlar.

ExxonMobil’in Signum Yağ Analizi

Programının amacı endüstriyel ve ticari araç sektörlerindeki son kullanıcılar için ekipman, yağları ve önemli ekipmandaki kirlilik eğilimleri hakkında rapor veren kapsamlı yağ analizleri yapmaktır. Üretkenliği arttırma peşinde olan bakım uzmanları ıçın ozellikle yararlıdır.Bu güçlü analiz aracı, sunduğu seçenekler ve çevrimiçi raporlama özellikleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buna özel MobilServ Yağ Analizi internet sitesini ziyaret edin

MobilServ Oil Analysis