Filolara Özel

Ağır Vasıta Sürücüleri ve Filolar

Günümüz ağır vasıta sürücüleri ve filo sahipleri, işe olan yaklaşımları açısından her zamankinden daha bilgili, ayrıca işletmelerin masraflarını yönetmek kritik düzeyde önem taşıyor. Ekipmanlara yapmış olduğunuz yatırımın korunması spesifik olarak, motorunuzun ömrünün uzatılması gerektiğini anladığımızdan, ticari amaçlarınıza ulaşmanıza yardım etmek üzere üretilmiş komple Mobil™
yağ dizisini sunmaktayız.

Mobil Delvac™, 80 yılı aşkın bir süredir motorunuzu kurum ve tortulardan uzak tutarak taşıtınızın güçlü ve uzun ömürlü bir şekilde çalışmasına yardım etmiştir. Mobil Delvac™ motor yağları, aşağıda listelenen belli başlı motor üreticilerinin en son teknik şartlarını fazlasıyla karşılamaktadır.
• Caterpillar
• Cummins
• Detroit Diesel
• Mack
• Mercedes-Benz
• Volvo

Yetkili Servisler ve Oto Tamircileri

Müşterilerinize doğru yağ ve hizmet paketini sunmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Teknik yönden mükemmel bir ürünü Mobil™ ürün yelpazesinden onlara sunmak, dünyanın en saygın yağ ve ürünlerinden birini sunmak demektir. Üstün performanslı ürünlerimize ek olarak siz müşterilerimizi gerek teknik alanda gerekse pazarlama alanında desteklemekteyiz.
Mobil™’i seçtiğinizde, işiniz için eksiksiz bir destek sistemini devreye sokuyorsunuz demektir. Çeşitli denenmiş ve sınanmış yenilikler ve pazarlama önerileri aracılığı ile yeni müşteriler bulmanıza ve mevcut müşterilerinizi muhafaza etmenize yardım edebiliriz.
Müşteri ilişkileri, doğru teknik desteğin sunulması ve her iş fırsatından mümkün olan en iyi sonuçları çıkarma yöntemlerini satış sonrası kadronuza gösterebiliriz.

Devlet Kurumları ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar

Devlet Kurumları ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar 130 yılı aşkın kalite, hizmet ve yenilikçilik ile desteklenen Mobil™ yağları, siz müşterilerinin iş gereksinimlerini karşılayacak yağ çözümlerini sağlamaya kararlıdır. İlgili endüstri spesifikasyonlarını karşılayan veya fazlasıyla geçen ürünlerimizi geniş kapsamlı dağıtıcı ağımız aracılığı ile bulabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli sevk, teslim ve madeni yağ yönetim seçeneklerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.